Dnes: Zavřeno
info@orkys.cz Stavební činnost +420 774 234 443 Péče o zeleň +420 721 655 218

Reference

Výroba kůlů a palivového dřeva

Zájemci o dříví, palivo a řezivo Počet obrázků: 3

Letošní předjaří bylo naplněno lesními pracemi - zejména výrobou oplocenkových kůlů a palivového dříví. Nechyběla ani těžba a pořez dříví.

Prodej Vánočních stromků

Zákazníci Počet obrázků: 2

Prodej Vánočních stromků v roce 2023: Dodávali jsme jak Velkoodběratelům tak zásobovali svých 7 prodejních míst. Děkujeme Všem našim prodejcům za kvalitní péči o zákazníky. Děkujeme Všem našim zákazníkům, že se k nám s oblibou vrací. Děkujeme všem, kteří si Váží místní kvalitní produkce. Na Vánoce roku 2024 pro Vás budeme mít připravený ještě větší výběr. Dorůstají nám plantáže vysazované v roce 2014,2015 a 2016, kdy jsme sadili opravdu velkoryse. Takže stromků bude dost!!

Výsadba lesních sazenic

Soukromý vlastník lesa z Kunčic p. O. Počet obrázků: 1

Výsadba lesních sazenic pro soukromé vlastníky.

Výroba smrkových oplocenkových kůlů

Obec Kunčice p. O., Kozlovice Počet obrázků: 2

Výroba 2000ks smrkových oplocenkových kůlů pro obecní majetky v okolí.

Živý plot

Živý plot

30.3.2021

Pavla Kunčice

U firmy Orkys jsme si koupili předloni sazenice zimostrázu vždyzeleného (Buxus sempervirens) za účelem založení neopadavého živého plotu. Jsme velmi spokojeni, všechny se ujaly a pěkně přirůstají. Každým rokem u nich nakupujeme i sazenice ostatních okrasných dřevin, případně i nějakou sazeničku jahody či rajčete. Mají kvalitní rostliny za velmi příjemné ceny. Letos na jaře je určitě opět navštívíme.