Reference

Kuchyň - korpus lamino, dvířka dub masiv
Klient:
Soukromá osoba
Odvedená práce:
Jednalo se o tyto práce - vybourání příčky, odstranění radiátoru, instalace vody, nová elektroinstalace, srovnání podlahy, pokládka dlažby, úprava dřevěného obložení, úprava omítek, výmalba, instalace kuchyně, obklady za linkou.
Vyjádření klienta:
S prací jsme byli spokojeni a vše proběhlo podle našich představ. Pavla K.
Fotogalerie
Vyvourání příčkyZaomítání rohuRekonstrukce kuchyněRekonstrukce kuchyně - nová podlaha a montáž linkyRekonstrukce kuchyně - příprava na obkladyRekonstrukce kuchyně - obklady-mozaikaKuchyňská linka zatím bez dvířek (majitelka se už zabydlela :-) )Kuchyňské dvířka - masiv dub
Komplexní výstavba rodinného domu
Klient:
Jana a Lumír K.
Odvedená práce:
Výstavba samostatně stojícího rodinného domu na klíč. Práce na domě od výkopů základů po kolaudaci trvala 2 roky. Samotné práci předcházelo vyřízení všech nezbytných povolení a úprava projektu.Stavba byla provedena v cihlovém systému Heluz family 44. Dům je nepodsklepen. V domě se nachází 6 pokojů,kuchyň, 2 koupelny, 2 WC, prádelna, 2 šatny a kotelna. Vytápění je podlahové napojeno na automatický peletkový kotel, solární panely a krb. Podlahy jsou bambusové a dlažba. Betonové schodiště je obloženo dubovým dřevem. Z masivního dubového dřeva jsou také veškeré dveře a zárubně.
Vyjádření klienta:
S firmou Orkys jsme byli velice spokojeni. Komunikace byla velice vstřícná a rychlá. Rádi nám vysvětlili naše technické dotazy. Veškeré námi požadované změny projektu byly vyřízeny v rámci technických možností kladně.
Fotogalerie
Teplovodní krb obložený pískovcovým kamenemZábradlí z masivního dubu kombinované s nerezí a masivní dubové dveřeBetonové schodiště obložené masivním dubemJižní pohled před omítnutím