Dnes: Zavřeno
info@orkys.cz Stavební činnost +420 774 234 443 Péče o zeleň +420 721 655 218

2020 - Vánoční stromky

2020 - Vánoční stromky

Prodej Vánočních stromků 2020

I když nyní stále naplno prodáváme sazenice a okrasné dřeviny, tak i přesto jsme už připravili pro letošní Vánoce několik novinek.

  • Jako první musíme oznámit změnu prodejního místa v Kunčicích pod Ondřejníkem. Letos budeme prodávat u rodinného domu č.p.590. Dům se náchází poblíž BRC-Beskydského rehabilitačního centra. Věříme, že všichni naši zákazníci si nás najdou i zde.
  • Dále jsme rozšířili svůj prodej o dvě místa. První bude na výjezdu z Frýdlantu nad Ostravicí směrem na Pržno - zahradnictví Vavřík. A druhé bude v Kaňovicích u benzínové pumpy.
  • Podrobnější informace o prodejních místech naleznete v záložce Vánoční stromky.

    • Jako další jsme připravili pro letošní rok možnost výběru a případně samovýřezu Vánočních stromků přímo u nás na plantáži. Na stránkách máme vypsány termíny, kdy si lze jít stromeček vybrat. Vezměte rodinu, zejména děti a přijďte k nám.
    • Poslední novinkou, je možnost nechat si poslat Vánoční stromeček přepravní službou. Očekáváme letos, že přepravní služby nebudou stíhat, proto doporučujeme si stromek objednat včas maximáně do 15.12.

    Doufejme, že se aktuální Covidová situace bude zlepšovat a budeme moct všichni ve zdraví trávit Vánoce v rodinném kruhu.